top of page
DZIK the DJ • Marcin Odyniec | eleganckie wesele w Warszawskim Bristolu | Autor: Adam Sobolewski

Marcin Odyniec

DJ • konferansjer • saksofonista

DZIK the DJ 
poprowadzi imprezę • MC / konferansjer​
miksuje, remiksuje mash-up'uje na żywo • Pro DJ

​zagra na saksofonie solo / do podkładów / podczas setów tanecznych • DJ & Sax Live Act​

Dzik the DJ × Marcin Odyniec
Dzik the DJ - Logo

Zaproś Dzika na:

Grać muzykę

Profesjonalny DJ

Cyfrowo, elastycznie, dynamicznie

Korzystam wyłącznie z profesjonalnych urządzeń do serwowania muzyki. Komputer + kontroler MIDI + ogromny bank muzyki to elastyczność repertuarowa i brak ograniczeń jakie stawiają nośniki. 

Mogę zająć się aktywnym i płynnym miksowaniem, mashapowaniem i skreczowaniem bez nerwowego żonglowania płytami. Nie tracę kontaktu z gośćmi dzięki czemu szybko reaguję i dostosowuję to co gram do tego, co dzieje się na parkiecie, tak aby bawiące się osoby czuły się jak na dobrej, tanecznej imprezie klubowej.

Zawsze mam pod ręką gotowy zestaw jingli i fanfar przydatnych podczas gal czy wręczenia nagród. Przy specjalnych zamówieniach przygotowuję oprawę uroczystości zgodnie ze scenariuszem.

Korzystam z urządzeń tylko renomowanych firm, takich jak Dell, Pioneer czy Native Instruments.

dzik-the-dj-20200213_225616_2020194_kedracki_studio_1620x1080.jpg

Repertuar

Rock, jazz a może disco?

Zagram wszystko — jeśli tylko posiadam utwór w swoich zbiorach lub można go legalnie kupić. Cyfrowy bank muzyki to prawie nieograniczone możliwości. 

 

Impreza skrojona dokładnie pod gusta gości? —proszę bardzo. 
Koncert życzeń? — nie ma problemu. 

Warto jednak zaufać mojemu doświadczeniu i intuicji. Zawsze uważnie obserwuję reakcje bawiących się ludzi i potrafię dopasować się do klimatu imprezy. 
Wiem co zaserwować, żeby była moc! 

 

Prywatnie preferuję muzykę lat ’70-’90 oraz współczesne hity radiowe. Chętnie mieszam stylistykę Motown, Gospel, Funky, Rock ’n' roll, Disco, Pop. Lubię sięgnąć po rockowe hity wszechczasów, nie stroniąc od nieco starszych szlagierów. Szczególnie sympatyzuję z muzyką zagraniczną, ale chętnie dorzucam szczyptę polskich ponadczasowych przebojów. 

 

Wiem jakie tańce sprawdzają się na parkiecie. Bez problemu mogę skomponować set tematyczny, a nawet disco polo czy też biesiadny, choć nie ukrywam jednak, że do tych ostatnich nie pałam miłością i póki nie ma konkretnych oczekiwań to staram się ich unikać. 

O muzyce myślę szeroko i elastycznie. Nie ograniczam się do mojej ulubionej playlisty i nie zmuszam gości do zabawy przy piosenkach, na które nie mają ochoty. 

mc-dzik-reportaz_slubny_(343_z_659)_1620x1080.jpg

Konferansjer

A może Mistrz Ceremonii?

Mam łatwość mówienia do ludzi, a mikrofon to mój przyjaciel.


Poprowadzę eleganckie gale, wręczenia nagród, zapowiem koncert. Przywitam jubilatów, solenizantów, Młodą Parę, gości weselnych i przeprowadzę ich przez wszystkie ważne elementy przyjęcia: zainicjuję toasty i podziękowania, zaproszę na oczepiny, krojenie tortu czy inne zaplanowane atrakcje.

Nie peszy mnie interakcja z gośćmi ani niespodziewane sytuacje. Skutecznie radzę sobie z kierowaniem nawet dużymi grupami ludzi, zarówno wtedy, kiedy trzeba ich skupić w jednym miejscu jak i przy zabawach integracyjnych. Tych ostatnich zresztą mam całkiem sporo w swoim repertuarze.

Stawiam na swobodną elegancję. Zawsze staram się, aby goście czuli się wyjątkowo, jednocześnie nie budując bariery między nami. Klasa - bez nadęcia, luz - bez zażenowania.
 

Ci co mnie znają, twierdzą, że mam całkiem niezłe poczucie humoru i umiem zaaranżować pozytywną atmosferę niezależnie od charakteru imprezy, którą prowadzę.

dzik-the-dj-20180912_232328 _kasiaiadrian1117_1620x1080.jpg

MC bez obciachu

Charyzmatyczne prowadzenie imprez

Choć nie uważam się za wodzireja niejednokrotnie staję się Mistrzem Ceremonii. Wtedy nie tylko ze sceny, ale często będąc wśród gości kieruję imprezą, organizuję zabawy integracyjne, konkursy, prowadzę oczepiny, podziękowania, inicjuję toasty, brawa i śpiewanie „Sto Lat”. Poprowadzę i pokażę jak tańczyć Belgijkę nawet tym najbardziej opornym. 

Staram się, aby uczestnicy imprezy mieli szanse się zapoznać i bawić w atmosferze wspólnoty a nie anonimowości. Dbam o komfort gości. Jak ognia unikam zabaw „obciachowych”, upokarzających czy wyśmiewających ludzi. Nawet największe szaleństwo powinno mieścić się w granicach dobrego smaku

W dotychczasowej działalności poprowadziłem już dziesiątki różnych tańców, atrakcji, konkurencji i innych zabaw. Podczas rozmowy wspólnie ustalimy, co Tobie się najbardziej podoba.

dzik-the-dj-20230812_002_adam_sobolewski_1620x1080.jpg

Solo Sax Live Act

Saksofon w roli głównej

Jestem zawodowym muzykiem z wieloletnim doświadczeniem estradowym. Jako saksofonista mogę ubarwić wydarzenie wykonując znane utwory do gotowych podkładów muzycznych. Dużą wagę przykładam do jakości wykorzystywanych przeze mnie akompaniamentów — zarówno pod względem technicznym jak i artystycznym

Dysponuję zestawem profesjonalnych mikrofonów bezprzewodowych oraz przydatnymi procesorami dźwiękowymi. Jeśli jest taka potrzeba jestem także samowystarczalny i elastyczny w zakresie nagłośnienia i dostosowania się do zastanych warunków.

Każdy solowy występ przygotowuję osobno, dobierając program pod konkretne wydarzenie i oczekiwania klientów.

marcin-odyniec_2021-06-19_20-57-21_klaudia_kuba-0477_1620x1080.jpg

DJ & Sax Live Act

DJ i saksofonista w jednej osobie

A jakby tak połączyć profesjonalną DJkę i żywego artystę solowego

Dla tych, którzy chcą czegoś więcej niż miksowanie i mash-up'owanie największych hitów, mogę chwycić za saksofon i dogrywać solówki. Nie jest to dokładnie to samo, co granie do podkładów, bardziej dogrywanie improwizacji do utworów w ich oryginalnych wersjach

Gdy w środku tanecznej imprezy niespodziewanie na scenie pojawia się wymiatający na saksofonie muzyk, zawsze wywołuje to wśród gości „efekt WOW”. Podkręca to niezwykle dynamikę imprezy i daje niezapomniane wrażenia. Bo — co tu dużo mówić — muzyka grana na żywo to zawsze więcej niż same nagrania. A jak w ferworze zabawy zdarza mi się zeskoczyć ze sceny i wpaść z saksofonem w roztańczony tłum to... zresztą sprawdźcie sami!

Nagrania Dzika

Dzik jest dziki, dzik jest... DOBRY!

DZIK the DJ

DZIK the DJ